OruPrognoze.lt - orai, orų prognozė

Orai Lietuvoje, Europoje, orų prognozė savaitei, oru prognoze rytojui

Atsakomybės apribojimas

Šiame interneto tinklapyje www.OruPrognoze.lt pateiktos Lietuvos orų prognozės ruošiamos Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos, o kitos - įvairių populiarių sinoptinių tinklalapių skelbiamų orų prognozių apžvalgos principu. OruPrognoze.lt pateikiamoje informacijoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų.

Jūs suprantate ir sutinkate, kad lankotės OruPrognoze.lt interneto tinklapyje ir naudojatės šiame interneto tinklapyje pateikta informacija išimtinai savo nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei ar kitai elektronikos sistemai, taip pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms. Jūs pats esate atsakingas už šalies, iš kurios pasiekiate interneto tinklapio OruPrognoze.lt, atitinkamų teisės aktų laikymąsi.

OruPrognoze.lt interneto tinklapyje yra nuorodų į kitus interneto tinklalapius. Interneto tinklapio OruPrognoze.lt, savininkai neatsako už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.